Kliknij na logo firmy:

Wadowscy Campery  Sprzedaż i Wynajem

SERWIS

Samochody i przyczepy kempingowe

CAMP & TRAVEL - to również profesjonalny, kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmujący przeglądy i naprawy mechaniczne, elektryczne i blacharsko - lakiernicze samochodów, części jezdnych przyczep, konstrukcji, części mieszkalnej, urządzeń i wyposażenia wszystkich marek. Każda przyczepa kempingowa oraz kamper zostaną u nas kompleksowo sprawdzone, a zaistniałe usterki – wyeliminowane.

Posiadamy części zamienne oryginalne, jak również duży wybór zamienników. Dzięki temu w naszym serwisie zarówno przyczepa kempingowa, jak i kamper zostaną wyposażone w nowe, najbardziej optymalne dla danego modelu elementy zamienne.
Szanowni Państwo ze względu na bezpieczeństwo podróży pamiętajmy: przyczepa campingowa oraz pojazdy muszą być sprawdzane i serwisowane, dlatego zapraszamy na posezonowe i przed sezonowe przeglądy promocyjne (sprawdzanie, oliwienie i zabezpieczanie podzespołów, doposażenie samochodów i przyczep campingowych).

Dbając o Państwa komfort i czas uruchamiamy SERVICE ONLINE - usługę zgłaszania i identyfikacji usterek.
Po opisaniu przez Państwa niepokojących objawów , postaramy się je zinterpretować, określić jeśli to możliwe usterkę, być może podać prosty sposób na jej usuniecie, a także podać wstępną wycenę ewentualnej naprawy przez internet.
Zapraszamy serdecznie.
Wystarczy wysłać wypełnioną ankietę serwisową na dole ekranu. Odpowiedź otrzymacie państwo w przeciągu 24H.
Tel. kontaktowy do serwisu: (22) 773 40 43